Love the taste and price. Their may be others that taste better but I'm at the point where what I'm doin is working so why change. More of a routine I guess. I'm also a brand loyal type of person.
Ok I was able to get 40 cents per serving. Each serving is about 25 g protein. Is what you have even cheaper than this? If so, tell me where to get it!!!